Chcete auto? Volejte : +420 731 011 116  |  Pište: info@autoimportgroup.cz

Autoimport group, s.r.o. Praha - Profesionální dovoz automobilů ze zahraničí

Dovoz aut z Itálie

Autoimport group vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám dovezeme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou a dohledatelnou servisní historií.
Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality našich služeb Autoimport group dováží na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 100.000, maximální stáří 5 let, minimální tržní cena 350.000Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Dovoz nových, referenčních a prověřených ojetých aut na objednávku

Zabýváme se dovozem ojetých a nových vozidel z Evropské unie, zejména prémiového segmentu do 5 let stáří a nových vozů AUDI, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, PORSCHE, které dokážeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám vybereme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou a dohledatelnou servisní historií.

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? 

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. 

Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

  • Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
  • Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Německa či severu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
  • Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky naší společnosti máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
  • Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

Celé to funguje velmi jednoduše a záleží pouze na vás, zda se ztotožníte s naší filozofií a tedy i našimi podmínkami. Jsou možná tvrdé, ale oddělují zrno od plev. A o to u našich služeb jde. 

Máte dotaz? Kontaktujte nás.