Zajímáte se o dovoz auta z Německa, Itálie, Belgie, či obecně ze zahraničí?

Váš spolehlivý partner pro dovoz aut z Německa, Itálie, Švédska a Dánska.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality našich služeb Autoimport group dováží na objednávku pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 100.000, maximální stáří 5 let, minimální tržní cena 350.000Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám dovezeme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou a dohledatelnou servisní historií.

Autoimport group vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Dovoz nových, referenčních a prověřených ojetých aut na objednávku

Zabýváme se dovozem ojetých a nových vozidel z Evropské unie, zejména prémiového segmentu do 5 let stáří a nových vozů AUDI, BMW, Ferrari, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, PORSCHE, které dokážeme nabídnout za velmi výhodných podmínek.

Na základě našich dlouholetých zkušeností Vám vybereme vozidlo přesně na míru dle Vašich přání a požadavků. Vybíráme pouze kvalitní vozy s jasnou a dohledatelnou servisní historií.

Najít si auto na některém ze zahraničních automobilových serverů není žádná věda. Stačí znát adresu, občas trochu cizí jazyk a ovládat základní práci s počítačem. Vyberete značku, model, maximální množství najetých kilometrů, cenu atd. a surfujete a klikáte do té doby, než se na vás usměje vytoužený stroj. Pak zvednete telefon, hezky si deset minut pokecáte s německým prodejcem a za několik dní se proháníte ulicemi svého města v novém autě, na kterém jste ušetřili balík peněz a přitom dostali vůz neskutečných kvalit. Zní to báječně, že?

Jenže tak idylické to v 99% případů bohužel není. Rádi bychom řekli, že ano, ale to bychom vám museli věšet bulíky na nos a to my neděláme. Ono totiž ani na západ od našich hranic nejsou všichni poctiví a čestní nebo minimálně slušní a ochotní. I v Německu najdete dost šejdířů a vyčůránků, kterým jde pouze a jedině o zisk. Takže máte na výběr. Buďto své hledání úplně zabalíte, koupíte si auto v Česku (což bohužel většinou není žádná výhra), necháte celý proces od A do Z na Autoimport group nebo zvolíte kompromis.

VIP Transport: váš výběr, naše…všechno ostatní

Celé to funguje velmi jednoduše a záleží pouze na vás, zda se ztotožníte s naší filozofií a tedy i našimi podmínkami. Jsou možná tvrdé, ale oddělují zrno od plev. A o to u našich služeb jde. 

Chcete si nechat dovézt auto pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? 

V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. 

Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

  • Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
  • Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Německa či severu Evropy má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
  • Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky naší společnosti máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
  • Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

Když auto na splátky, tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta dovážíme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete výhodný úvěr na auto? Obraťte se na nás.