Auta prodáváme ze tří důvodů. Protože nás velmi baví (dva ze dvou zakladatelů a jeden z jednoho ředitele jsou s nimi spjati celý život), protože jsme chtěli prodej zánovních vozů posunout na úroveň, kterou si zaslouží, a protože si chceme vydělat něco málo na chleba.

Všechna naše auta procházejí na území ČR dvojí kontrolou. Tu první má na svědomí stanice technické kontroly, druhou provede auto klinika Autoimport group.

Vaše nové auto budete od autoimport group přebírat kompletně vyčištěné a umyté, zkrátka voňavé. Očistný proces jednak odstraní nečistoty, ale zároveň ošetří vnitřní materiály.

Námi dovezená auta mají křišťálově čistý původ, který dokládáme certifikátem Cebia. Řádně vyplněnou servisní knihu a dva klíče považujeme za standard.

Školený personál vám pomůže vybrat správné auto. Vy nám řeknete své požadavky, my se zamyslíme, poradíme a zařídíme vše ostatní. Stačí vaše ANO.

Nechceme se s vámi rozloučit předáním klíčů. Za vaše auto cítíme trvalou zodpovědnost, a proto vám nabízíme služby našeho autoservisu – Auto klinika.

Není žádným tajemstvím, že obchod s ojetými automobily se v České republice řídí zvláštními pravidly. Na první pohled a poslech nabudete dojmu, že autobazary jsou napěchované špičkovými stroji, z nichž 95% patřilo postaršímu pánovi, který své auto netrápil, nekouřil, striktně dodržoval servisní intervaly a rozhodně nikdy se svým autem neboural. Když si takové auto zajedete fyzicky prohlédnout a nejste úplný laik, nakonec v tomhle krasavci objevíte herku, se kterou byste se báli vyjet na silnici.

Prodejce vaše podezření samozřejmě okamžitě smete ze stolu s tím, že nevíte, o čem mluvíte, případně ze sebe vypálí nesmysl typu – auto přece není na parádu, ale na ježdění. Pod pohrůžkou fyzického násilí nakonec možná přizná barvu a prohlásí, že tam nějaké ťuknutí bylo, celou pravdu se ovšem nikdy nedovíte. Ať už máte či nemáte podobnou životní zkušenost, faktem zůstává, že tak to u nás ve většině případů chodí. A my jsme se to rozhodli změnit.

Pochopíme, když mávnete rukou a řeknete, další takový, ale pokud se zanoříte do našeho webu hlouběji, zjistíte, že nekecáme. Značka autoimport group na myšlence zčeřit hladinu českého rybníka použitých a zejména zánovních i nových vozů vyrostla, a tak bychom byli blázni, abychom se naší filozofii zpronevěřovali. Ta spočívá v prodeji kvalitních zánovních, nových a použitých vozů, nebouraných, se všemi náležitostmi, čistých a za příznivou cenu v příjemném prostředí. To jsme my a kdo nevěří, ať k nám běží.

„Velké dilema při výběru nových vozů pro naši společnost WMC Praha a.s. nám pomohli rozřešit ve společnosti AUTOIMPORT group. Erudice a schopnost vžít se do našich osobních potřeb nám významně usnadnila rozhodování při nákupu firemních vozů…“ | Ing. Tomáš Vondráček

„Prý co prodejce automobilů, to hochštapler. Auto pro parádu, pro manželku, pro společníka, pro firemní rajtování, pro spolupracovníky či minibus? BMW, Volvo, Ford, Caravelle… U Autoimport group jsme již objednali 5 vozů a slova odborníků z firmy jsou pravdivá – nejsme nejlevnější, ale prodáváme ověřená a kvalitní auta s jasnou historií.“ | Ing. Jaromír Forster Podhola

„…Fakt, že v Autoimport group znají téměř každý typ vozu osobně, všechny nejen řídil, ale i důkladně testovali, významně přispívá k kvalifikovanému a profesionálnímu poradenství, které svým klientům nabízí.“ MUDr. Roman Jalůvka | další reakce klientů

Autoimport group, s.r.o. v číslech

1 let
Zkušeností v oboru
1
Spokojených klientů
1 %
Apple fanoušek

Naše specializace aneb co po nás chtít

Nyní budeme hovořit jako odborníci, kteří za sebou mimo jiné mají několikaleté působení v předních motoristických médiích (trvající do současnosti). Auta jsou stroje, ale zároveň jsou to spotřební produkty mající omezenou životnost danou opotřebením komponent. Auta se jednoduše opotřebovávají a spotřebovávají, přičemž míra opotřebení roste přímo úměrně s počtem najetých kilometrů. 

Když se tedy rozhodnete koupit auto s najetými 150.000 kilometry, musíte počítat s tím, že počtu kilometrů bude odpovídat i stav. Na první pohled bude možná auto hezké, ale na hranici životnosti bude turbodmychadlo, brzdy, spojka, na druhou výměnu budou čekat rozvody, tlumiče atd. Je na vás, zda chcete na tohle přistoupit, nebo si raději připlatit a koupit auto zánovní, tedy minimálně opotřebované a nevyžadující investice.

Autoimport group se specializuje na auta zánovní s malým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme

za a) schopni garantovat určitou kvalitu

za b) tedy dostát svým slibům a závazkům.

To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu. Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk. 

Á propos je-li řeč o zárukách, je nutné zmínit náš unikátní produkt poskytovaný ve spolupráci s pojišťovnou Colonnnade Jde o prodlouženou záruku zaručující stejný komfort jako u tovární záruky, neboť na tuto přímo navazuje. Podrobné informace o službě včetně cenových podmínek najdete na její produktové stránce.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Každý podnikatelský či jiný subjekt odpovídá za škody, které při své činnosti způsobí třetím osobám. 

Firma Autoimport group, s.r.o. má pod číslem pojistné smlouvy 2958771178 sjednané u pojišťovny GENERALI a.s. pojištění odpovědnosti za škody vzniklé třetím osobám až do výše 10 miliónů Kč.

Pojištění kryje škodu či újmu, způsobenou firmou Autoimport group. s.r.o. v důsledku podnikatelské činnosti, tedy způsobenou konáním, opomenutím, nebo protiprávním stavem v důsledku činnosti nebo právního vztahu pojištěného, která jsou uvedena s pojistné smlouvě.

Firemní dokumenty ke stažení

Náš aktuální výpis z obchodního rejstříku, odpovědnostní pojištění firmy a bankovní spojení.

Notářský zápis

Notářský zápis je listina sepsaná notářem, která má při splnění zákonem stanovených náležitostí charakter veřejné listiny.

Výpis z obchodního rejstříku.

Společnost Autoimport group, s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C 278117.

Daňové identifikační číslo (DIČ)

Pomocí DIČ sdělujeme našim obchodním partnerům a správci daně svou totožnost. Každé DIČ obsahuje kód CZ a kmenovou část, kterou tvoří obecný identifikátor.

Bankovní spojení

Platby za naše služby, automobily, náhradní díly je možné provádět na bankovní účty vedené u Raiffeisenbank, a.s. a Československé obchodní banky, a. s.

Kontaktní formulář
close slider