O nás

Váš spolehlivý partner pro dovoz aut z Německa, Itálie, Švédska a Dánska.

Společnost Autoimport group, s.r.o. vznikla z lásky k autům a ze soucitu k zákazníkům stávajících autobazarů a některých autosalonů. Naše strategie proto stojí na těchto pilířích – kvalitní auta, profesionální obsluha, férové ceny a důstojné prodejní prostředí.

Auta prodáváme protože nás velmi baví (dva ze dvou zakladatelů a jeden z jednoho ředitele jsou s nimi spjati celý život) a protože chceme prodej zánovních a nových vozů posunout na úroveň, kterou si zaslouží.

Není žádným tajemstvím, že obchod s ojetými automobily se v České republice řídí zvláštními pravidly. Na první poslech nabudete dojmu, že autobazary jsou napěchované špičkovými stroji, z nichž 95% patřilo postaršímu pánovi, který své auto netrápil, nekouřil, striktně dodržoval servisní intervaly a rozhodně nikdy se svým autem neboural. Když si takové auto zajedete fyzicky prohlédnout a nejste úplný laik, nakonec v tomhle krasavci objevíte herku, se kterou byste se báli vyjet na silnici.

Prodejce vaše podezření samozřejmě okamžitě smete ze stolu s tím, že nevíte, o čem mluvíte, případně ze sebe vypálí nesmysl typu – auto přece není na parádu, ale na ježdění. Pod pohrůžkou fyzického násilí nakonec možná přizná barvu a prohlásí, že tam nějaké ťuknutí bylo, celou pravdu se ovšem nikdy nedovíte. Ať už máte či nemáte podobnou životní zkušenost, faktem zůstává, že tak to u nás ve většině případů chodí. A my jsme se to rozhodli změnit.

Pochopíme, když mávnete rukou a řeknete, další takový, ale pokud se ponoříte do našeho webu hlouběji, zjistíte, že to děláme jinak. Značka Autoimport group na myšlence zčeřit hladinu českého rybníka použitých a zejména zánovních i nových vozů vyrostla, a tak bychom byli blázni, abychom se naší filozofii zpronevěřovali. Ta spočívá v prodeji kvalitních zánovních, nových a použitých vozů, nebouraných, se všemi náležitostmi, čistých a za příznivou cenu v příjemném prostředí.

„Velké dilema při výběru nových vozů pro naši společnost WMC Praha nám pomohli rozřešit ve společnosti Autoimport group. Jejich erudice a schopnost vžít se do našich osobních potřeb nám významně usnadnila rozhodování…“

 

 

„…Fakt, že v Autoimport group znají téměř každý typ vozu osobně, všechny nejen řídili, ale i důkladně testovali, významně přispívá k jejich kvalifikovanému a profesionálnímu poradenství, které svým klientům nabízí.“ Tomáš Vondráček, předseda představenstva WMC Praha a.s. | další reakce klientů

Naše specializace aneb co po nás chtít

Nyní budeme hovořit jako odborníci, kteří za sebou mimo jiné mají několikaleté působení v předních motoristických médiích (trvající do současnosti). Auta jsou stroje, ale zároveň jsou to spotřební produkty mající omezenou životnost danou opotřebením komponent. Auta se jednoduše opotřebovávají a spotřebovávají, přičemž míra opotřebení roste přímo úměrně s počtem najetých kilometrů.

Když se tedy rozhodnete koupit auto s najetými 150.000 kilometry, musíte počítat s tím, že počtu kilometrů bude odpovídat i stav. Na první pohled bude možná auto hezké, ale na hranici životnosti bude turbodmychadlo, brzdy, spojka, na druhou výměnu budou čekat rozvody, tlumiče atd. Je na vás, zda chcete na tohle přistoupit, nebo si raději připlatit a koupit auto zánovní, tedy minimálně opotřebované a nevyžadující investice.

Specializujeme na auta zánovní s malým počtem najetých kilometrů, u kterých jsme za

a) schopni garantovat určitou kvalitu za

b) tedy dostát svým slibům a závazkům. To s sebou ovšem přináší i tu skutečnost, že nemůžeme a nechceme slibovat nejnižší cenu na trhu.

Garantujeme kvalitu a ta se musí někde projevit. Naše ceny jsou příjemné, ale musí vystihovat orientaci na kvalitu a poskytování záruk.

Á propos je-li řeč o zárukách, je nutné zmínit náš unikátní produkt poskytovaný ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade. Jde o prodlouženou záruku zaručující stejný komfort jako u tovární záruky, neboť na tuto přímo navazuje. Podrobné informace o službě včetně cenových podmínek najdete na její produktové stránce.

Naše certifikáty a osvědčení

download

Osvědčení ČNB

Osvědčení České národní banky o zápisu společnosti Autoimport group, s.r.o. do registru pojišťovacích zprostředkovatelů a samostatných likvidátorů pojistných událostí.

download

Certifikát Cebia AUTOTRACER

Autoimport group, s.r.o. je autorizovaným pracovištěm společnosti CEBIA. Společnost Cebia nás tímto opravňuje k prověřování vozidel v systému AUTOTRACER a možnosti vystavovat osvědčení CEBIA REPOPORT.

download

Certifikát Cebia VINFOTO

Autoimport group, s.r.o. je autorizovaným pracovištěm Cebia. Společnost Cebia nás tímto opravňuje k dokumentaci a klasifikaci vozidel systémem VINFOTO. Služba VINFOTO je určena pro potřeby pojišťoven.

download

Certifikát GENERALI

Na základě smlouvy o obchodním zastoupení je naše společnost oprávněna sjednávat pojistné produkty pojištění motorových vozidel z platné nabídky pojišťovny Generali.

„Profesionální, avšak přátelské jednání je u nás na prvním místě a sami očekáváme totéž od svých smluvních partnerů ve financování, pojištění, přepravě i dalších segmentech z oblasti  dovozu a prodeje vozidel. Pečlivě vybíráme za Vás a výběr dokážeme zdůvodnit a podložit dobrou nabídkou.“ Autoimpot group, s.r.o.

Pojištění odpovědnosti naší firmy

Frma autoimport group, s.r.o. má pod číslem pojistné smlouvy 2958771178 sjednané u pojišťovny GENERALI a.s. pojištění odpovědnosti za škody vzniklé třetím osobám, a to až do výše 10 miliónů Kč.

Pojištění kryje škodu či újmu, způsobenou firmou Autoimport group. s.r.o. v důsledku podnikatelské činnosti, tedy způsobenou konáním, opomenutím, nebo protiprávním stavem v důsledku činnosti nebo právního vztahu pojištěného, která jsou uvedena s pojistné smlouvě.

images-5

Pojistná smlouva

Pojištění odpovědnosti za škodu je velice praktickým pojištěním, které kryje všechny škody, keré někomu způsobíme naší činností.

images-5

Pojistka

Potvrzení o uzavření pojistné smlouvy č. 2958771178 - pojištění odpovědnosti na základě nabídky č. 9335073016.