Pojištění aut, karavanů a obytných vozů

Váš spolehlivý partner pro dovoz aut z Německa, Itálie, Švédska a Dánska.

Není autopojištění jako autopojištění. Levné povinné ručení a levné havarijní pojištění může znamenat víc škody jak užitku. Autoimport group nabízí levné povinné ručení a levné havarijní pojištění pouze od TOP společností jako Allianz, Generali, Uniqa, ČSOB Pojišťovna a Česká pojišťovna.

Každý chce za povinné ručení či havarijní pojištění utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud uzavřete pojistku s někým, koho zajímá jenom smlouva, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy.

Proto Autoimport group spolupracuje pouze s těmi nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění.

Pojišťovací specialista: Pavla Mrkvová

Tím, že dovážíme auta a uzavíráme přitom pojistky, máme od našich partnerů výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat.

Tím, že máme filozofii, jakou máme, vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete příště uvažovat o tom, kde si sjednáte povinné ručení nebo budete řešit financování auta, vzpomeňte si na Autoimport group. Zde jenom rychlý přehled důvodů, proč povinné ručení řešit v Autoimport group:

Spolupracujeme s těmito pojišťovacími giganty – Allianz, Generali, Uniqa a Česká pojišťovna. Ceny povinného ručení se liší v závislosti na typu vozu, motoru a výkonu, případně místa bydliště. Chcete-li od nás získat nabídku právě na vaše auto, neváhejte a pište na email našeho pojišťovacího specialisty pojisteni@autoimportgroup.cz.

  • Pokud máte v ruce nějakou nabídku na povinné ručení a chcete si ověřit, zda my nemáme lepší, stačí tuto nabídku poslat opět na email pojisteni@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.
  • Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.
  • Abychom vám mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat jméno a příjmení (z toho vyčteme i pohlaví), místo bydliště včetně PSČ a vaše rodné číslo, potřebujeme totiž znát věk a případný záznam o nehodě. Samozřejmě musíme mít informace o tom, co budeme pojišťovat – značku, model, rok výroby a motorizaci.
  • Pokud máte raději osobní kontakt, není problém. Stavte se za námi do naší kanceláře v rezidenci Korunní v Praze vedle Vinohradského pivovaru a chtějte paní Pavlu Mrkvovou.
    Autoimport group neznamená pouze povinné ručení, havarijní pojištění a Praha. Rádi vám připravíme nabídku pojištění ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.
Pojištěných aut a karavanů v roce 2017

1.179.540 Kč: to je částka, kterou jsme v roce 2017 našim zákazníkům ušetřili na povinném a havarijním pojištění po překalkulování a aktualizaci smluv.

Chcete i vy platit za povinné ručení a havarijní pojištění platit jenom tolik, kolik musíte?

Pošlete nám na email kopii velkého technického průkazu Vašeho vozidla a my Vám nezávazně a zdarma provedeme aktuální kalkulaci Vašeho pojištění.

Když financovat auto, tak za nejlepších možných podmínek. Díky tomu, že auta dovážíme, prodáváme a jsme v tom docela dobří, dosáhneme na podmínky, které jednotlivci na pobočce nenabídnou. Chcete-li proto výhodný úvěr na auto nebo operativní leasing, obraťte se na nás.