Přeprava automobilů

Váš spolehlivý partner pro dovoz aut z Německa, Itálie, Švédska a Dánska.

Přeprava automobilů a užitkových vozidel je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 3 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z EU.

Každý chce za dopravu zakoupeného auta ze zahraničí do České republiky utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud si necháte přivézt auto někým, koho zajímají jenom vydělané peníze, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto Autoimport group spolupracuje pouze s těmi nejlepšími dopravními společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a léty ověřené služby svých dlouholetých obchodních a smluvních partnerů. 

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat.

Tím, že máme filozofii, jakou máme, vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu auta z Německa, Itálie, Švédska, Dánska, nebo všeobecně ze zahraničí vzpomeňte si na Autoimport group.

Při přepravě automobilů ze zahraničí nabízíme:

  • Přepravy automobilů již od 1ks odkudkoli z EU
  • Celovozové přeprav až 10ti vozidel
  • Krátké dodací lhůty
  • Pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného
  • Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel
  • Převozní číslo platné 10 pracovních dní na území ČR

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma i smluvní přepravci odpovídají za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Kvalitní pojištění přepravovaných automobilů bereme to jako standard.

Abychom mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu.

Pukud máte v ruce nějakou konkurenční nabídku na dopravu automobilu ze zahraničí a chcete si ověřit, zda my máme lepší, stačí tuto nabídku poslat na e-mail info@autoimportgroup.cz a my vám řekneme, zda to umíme lépe = levněji.

Reakci na váš e-mail prosím čekejte do 48 hodin. Budeme se sice snažit, aby to bylo co nejdříve, optimálně do několika málo hodin nebo jednoho dne, ale připravit nabídku není úplně snadné, a tak buďte trpěliví.

Nabídku na přepravu automobilu z Německa, Itálie, Švédska, Dánska, nebo všeobecně z EU Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

download

Plná moc k přepravě vozu

Zde si můžete stáhnout plnou moc, sloužící k vyzvednutí vozidla a podpisu všech potřebných dokumentů. ... Plná moc je formální dokument, který slouží ke zmocnění druhé osoby k vykonání daného právního úkonu.