Důvěra je dobrá zkušenost

Reakce klientů

Přečtete si názory klientů na naše služby a třeba přidejte svůj vlastní.

Jako cíl jsme si stanovili spokojeného zákazníka. Zní to možná jako hrozné klišé, ale my se tímhle heslem opravdu řídíme. Jako důkaz tohoto tvrzení přijměte reakce některých našich klientů. Chcete-li přidat i svůj komentář, musíme říct – skvěle, děkujeme. K zaslání komentáře prosím využijte kontaktní formulář.

„Velké dilema při výběru nových vozů pro naši společnost WMC Praha a.s. nám pomohli rozřešit ve společnosti AUTOIMPORT group. Erudice a schopnost vžít se do našich osobních potřeb nám významně usnadnila rozhodování při nákupu firemních vozů…“
Tomáš Vondráček
Dovoz BMW 530D GT
„Prý co prodejce automobilů, to hochštapler. Auto pro parádu, pro manželku, pro společníka, pro firemní rajtování, pro spolupracovníky či minibus? BMW, Volvo, Ford, Caravelle… U Autoimport group jsme již objednali 5 vozů a slova odborníků z firmy jsou pravdivá – nejsme nejlevnější, ale prodáváme ověřená a kvalitní auta s jasnou historií.“
Jaromír Forster Podhola
AUDI A5 2.0 TFSI Cabrio
„…Fakt, že v Autoimport group znají téměř každý typ vozu osobně, všechny nejen řídil, ale i důkladně testovali, významně přispívá k kvalifikovanému a profesionálnímu poradenství, které svým klientům nabízí.“
Roman Jalůvka
Dovoz BMW X3 2.0D
„Tak nějak si představuji nákup auta. Vyslovil jsem přání, dostal nabídku. Zeptal se na několik technických detailů a nechal si poradit profesionály. Podepsal objednávku, zaplatil zálohu, dohodl se na leasingu a za týden jezdil v autě, které nebylo staré ani rok a stálo snad o čtvrtinu méně. Good job.“
Eva Markovičová
PORSCHE Panamera
"Ještě jednou chci Vám i celému teamu poděkovat za auto podle mého gusta. Mám rád, když se obchodník nemusí chvástat, že je profesionál, ale prostě se jako profesionál chová. A to je můj dosavadní pocit z Autoimportu. Mám parádní auto, za výborné peníze s doplňky a službami, které mi nikdo z velkých autosalónů nenabídl a k tomu pocit, že tu práci děláte rádi a dobře. Příští auto kupuju také u Vás. ;)"
Adam Šitavanc
Dobrý den, po týdnu ježdění novým autem musím pochválit práci Vás a Vašeho týmu. Prozatím jsem neobjevil žádnou negativní věc. Dokonce poté, co auto viděl švagr, je rozhodnutý si auto objednat právě u Autoimport group.
Dušan Chlud
Dobrý den, dodatečně Vám chci poděkovat za profesionální přístup při dodání vozidla, se službami Amilo car jsem byl velice spokojen a samozřejmě Autoimport group doporučím i svým známým. BMW je opravdu v perfektním stavu a mile překvapila i průměrná spotřeba dvoulitrového benzinového motoru - mimo město jede za cca 7l/100 km, po dálnici 8 až 8.5l/100 km. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
Karel Malec
"Při výběru automobilu nás s manželkou na internetu upoutal Golf Plus. Upoutala nás především i prezentace firmy, která automobil nabízela. Ještě tentýž den jsme sjednali schůzku v pražském Autoimportu. Profesionální přístup, služby, jednání a nabízený GOLF PLUS v super stavu a navíc za příznivou cenu, nás natolik uchvátili, že jsme nemohli jinak. S golfíkem jsme moc spokojeni a všem Aautoimport group vřele doporučujeme."
Lucie Jehličková
Dovoz VW Golf Plus
"S přístupem firmy Autoimport jsem byl velmi spokojený. S koupí vozu mi poradili a výběr se mnou podrobně probrali. Dovezené auto předčilo mé očekávání ve všech směrech. Po zhruba měsíci provozu auto slouží bez problémů, a doufám, že i dále bude. Myslím si, že na firmu Autoimport se dá spolehnout, případně se domluvit na řešení i v případě nějakých zjištěných závad na voze."
Martin Kubeša
Kontaktní formulář
close slider