Záruka na dovezená vozidla

Váš spolehlivý partner pro dovoz aut z Německa, Itálie, Švédska a Dánska.

Důvěryhodný dovoz aut ze zahraničí, i když této formě stále mnoho lidí nedůvěřuje, zaštiťuje hned několik námi poskytovaných záruk:

U všech dovážených vozů důkladně ověřujeme jejich původ a skutečného vlastníka.

Garantujeme pravost dokladů, že vůz není odcizen či vázán žádnými finančními závazky.

Provádíme vlastní, systémovou kontrolu počtu ujetých km, tak i ohledání vozu přímo na místě.

Jelikož dovoz aut z Německa začíná nákupem u předem prověřených prodejců, na základně tamní přísné legislativy a následné naší interní důkladné kontroly kupovaného vozu, ještě jsme se nesetkali s negativním hodnocením od našich zákazníků. A proto jim s čistým svědomím můžeme poskytnout všechny tyto záruky.

Koupě auta z Německa nemusí představovat žádné riziko, obrátíte-li se na zkušené odborníky. Naši kvalifikovaní pracovníci v tomto oboru působí na trhu už více než 10 let a dokáží nejen vyřídit veškeré formality v rekordním čase a posoudit skutečný stav auta z dovozu, ale také Vám odborně poradí se vším, co Vás ohledně auta z Německa zajímá.

Provedeme Vás koupí auta z dovozu na každém kroku a po celou dobu realizace Vám vždy budeme k dispozici v případě dotazů. Dovoz auta z Německa zprostředkováváme svým klientům i v případě, že nemají dostatečnou hotovost. Výhodné financování auta z Německa totiž patří mezi poskytované komplexní služby.

Á propos je-li řeč o zárukách, je nutné zmínit náš unikátní produkt poskytovaný ve spolupráci s pojišťovnou Colonnade. Jde o prodlouženou záruku zaručující stejný komfort jako u tovární záruky, neboť na tuto přímo navazuje. Podrobné informace o službě včetně cenových podmínek najdete na její produktové stránce.

Naši partneři: