Ověřené kilometry

Každý automobil projde naší vlastní systémovou kontrolou počtu ujetých km a podrobnou obhlídkou vozu přímo u prodejce v Itálii.

Výhodné financování

Na rozdíl od konkurence je naše financování od ČSOB oproštěno od provizí z prodeje. Proto Vám můžeme nabídnout úrok od 2,9%.

Záruka původu

Bezpečný způsob nákupu ojetého auta z ze zahraničí zajišťuje náš profesionální přístup a zkušenosti, které nabízíme všem našim klientům.

Nákup vozu na dálku

Pořízení vozu v Itálii zvládneme za Vás. Pro spojení z kontroly auta naším technikem využíváme formu videohovoru přes Skype, WhatsApp, nebo VIBER.

Uvažujete o koupi nového, zánovního nebo ojetého vozidla, ale bojíte se rizik s tím spojených, jako jsou skryté vady, stočené kilometry a jiná nepříjemná překvapení, která neobjevíte na první pohled? Nedůvěřujete tuzemským autobazarům nevalné pověsti? Dovoz aut z Itálie je pro Vás vhodnou alternativou bezpečného nákupu vozidla dle Vašich představ. Postup dovozu auta je velmi jednoduchý a rychlý. 

Svým klientům dodáváme auta nejvyšší kvality z těch zemí, kde se lidé umí o auta starat. Nenajdete u nás auta zázračně levná, protože v této oblasti se zázraky nedělají.

Autoimport group vám umí s dovozem Vašeho nového auta z Itálie pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my Vám jej nabídneme, Vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho nákup, dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů dovážíme z Itálie pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 80.000, maximální stáří 4 roky, minimální tržní cena 250.000,- Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Dovoz prověřených aut z Německa bez rizik přináší s využitím služeb naší společnosti výhodu ve formě možnosti výběru z široké nabídky ojetých aut na německém trhu a jistotu skutečně kvalitního vozu přesně dle Vašich požadavků bez nutnosti vážit zdlouhavou cestu kvůli technické prohlídce s nejistým výsledkem. Vše zvládneme za Vás rychle a pro zprostředkování spojení z kontroly auta naším technikem využijeme formu videohovoru a podrobné fotodokumentace. Nemusíte se obávat skrytých vad, stočeného tachometru, špatného stavu vozu na místě nebo jiných nepříjemných překvapení. Níže je uveden postup, jak celý dovoz auta probíhá.

Ušetřete si mnoho starostí, vyberte si Váš vysněný vůz v pohodlí domova bez časové tísně a vše od prohlídky auta až po vyřízení formalit nechte na našich odbornících.

Komfortní služba dovozu ojetých aut z Německa je naší společností extrémně propracovaný systém, kde jsme schopni neuvěřitelně rychle zareagovat na vybraná vozidla, včetně zajištění prvotní technické prohlídky auta s videohovorem a zasíláním podrobných informací o průběhu celého postupu dovozu, díky síti techniků, které máme k dispozici přímo v Itálii.

Snadný průběh obchodu je naší silnou stránkou. Celý proces nákupu automobilu může proběhnout z pohodlí Vašeho domova.

 1. Kontaktujte nás: Klient nás bezplatně a zcela nezávazně kontaktuje telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář na webu s konkrétní specifikací vozu nebo s odkazem na konkrétní automobil vybraný na německém serveru mobile.de, autoscout24.de, či v naší inzerci na sAuto.cz
 2. Informace o voze: Klient na základě našeho ověření vozidla u prodávajícího v Německu obdrží získané podrobné informace o voze.
 3. Prověření dat: Vybraný automobil (vybrané automobily) zkontrolujeme v české a německé databázi pro prověření originality dat a minulosti, z důvodu vyloučení odcizení vozu, závazku vůči leasingu či jiné třetí osobě. Dále proběhne kontrola stavu kilometrů, historie servisu a dalších dostupných dat.
 4. Ověření na místě: Pokud automobil projde procesem ověřování pravosti dokumentů a originality dat, je předán ke kontrole jednomu z našich proškolených a zkušených techniků, kteří se přímo z místa on-line spojí s klientem prostřednictvím VIDEO HOVORU přes Skype, WhatsApp nebo Viber. V branži dovozu aut je tato služba zcela ojedinělá a umožní klientovi být v podstatě přítomen samotné prohlídce, avšak bez nutnosti časově náročné cesty. Součástí prohlídky je vytvoření podrobné fotodokumentace a podrobného reportu. Zároveň je to první okamžik, kdy si klient prostřednictvím VIDEO HOVORU své vybrané auto opravdu „prohlédne“.
 5. Nastane-li situace, že náš technik objeví jakékoliv pochybnosti při kontrole auta, auto nezakoupí a vyráží se na prohlídku dalšího vybraného vozidla, bez ohledu na vzdálenost. Tento přejezd je zcela bezplatný a nic zákazníka nebude stát bez ohledu na najeté kilometry. Zakládáme si na vysoké kvalitě a nekoupíme vždy vůz, který neodpovídá představám klienta a našim standardům. Pokud se nekoupí ani druhý vůz v pořadí, je možné přejezd na další za stejných podmínek. Může se stát, že dojde k situaci, že klient nevybere po dohodě s technikem žádný vůz. V tomto případě naši klienti nic neplatí!
 6. Transport: Má-li klient o vůz zájem, je zakoupené vozidlo transportováno na pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, kde následně proběhne dovozová technická kontrola, emise a evidenční kontrola. Po dohodě je možné na vůz vyřídit české SPZ nebo si vůz klient přebírá na 10-denní české převozní značce.
 7. Doplňkové služby: Po dovozu je možné zákazníkovi, pokud si bude přát, zařídit doplňkové služby – základní servisní úkony, zajištění či přezutí pneumatik, vyčištění vozidla, přeleštění vozu atd. Vše za velmi výhodné ceny.
 8. A je hotovo: Auto dostává českou značku a je připraveno pro svého nového majitele

Celé to funguje velmi jednoduše a záleží pouze na vás, zda se ztotožníte s naší filozofií a tedy i našimi podmínkami. Jsou možná tvrdé, ale oddělují zrno od plev. A o to u našich služeb jde. 

Chcete si nechat dovézt auto z Německa pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

 1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
 2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Itálie má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
 3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky autoimport group máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
 4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.

Služba VIP Transport

Vzhledem k několika zásadním (ne vždy akceptovatelným) aspektům z praxe, a to:

 • Podmínka složení finanční zálohy jako garance odběru dovezeného vozu zákazníkem.
 • Možnost výběru vozidel na zahraničních portálech v českém jazyce.

Do Itálie odjíždíte přímo s naším technikem, který Vás bezpečně dopraví na místo prodeje. Samozřejmostí je prověření technického stavu vozidla a kontrola dokumentů. 

Náš pracovník vyřídí veškeré formality spojené s koupí vozu a zajistí přepravu vozu na kamionu.

Cena služby VIP Transport se pohybuje od 15.000,- Kč + náklady na spotřebované palivo, dálniční poplatky, poplatky na italských úřadech a cenu přepravy vozu na kamionu.

Kontaktujte nás
close slider