Kvůli ochraně vašich investic a udržení vysoké kvality dovážených automobilů dovážíme z Německa pouze vozy splňující tyto podmínky: max. počet kilometrů 150.000, maximální stáří 5 let, minimální tržní cena 200.000,- Kč, střední a vyšší třídy automobilů.

Dovoz aut z Německa v 8 bodech

Snadný a rychlý průběh obchodu je naší silnou stránkou. Celý proces nákupu automobilu může proběhnout z pohodlí Vašeho domova.

Uvažujete o koupi a dovozu ojetého auta z Německa, ale obáváte se možných nebezpečí, které nákup auta běžně provází? Obraťte se na nás (telefonicky, formulář, e-mail). Rádi Vám poskytneme odborné poradenství v oblasti nákupu ojetého vozidla. Konzultace je BEZPLATNÁ a v žádném případě Vás k ničemu nezavazuje.

Budete-li mít zájem o dovoz auta z Německa prostřednictvím naší společnosti, domluvíme si s Vámi osobní schůzku, na které si upřesníme veškeré požadavky na daný vůz. Rovněž je možné vše domluvit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky bez osobní schůzky, vše je ve Vaší režii.

Už víte, jaký typ auta z dovozu Vám bude vyhovovat? Stačí nám zaslat pouze www odkaz na konkrétní automobil vybraný na německém serveru mobile.de, autoscout24.de, či v naší inzerci na sAuto.cz nebo nám můžete sdělit cenu, typ, prodejce či jinou specifikaci, my si vůz dle popisu vyhledáme sami.

Pokud vůz vybraný nemáte a nevíte si rady, i v takovém případě můžeme pomoci. Popovídáme si o vaší představě a preferencích, následně Vám zašleme nabídky přímo od německých autobazarů a prodejců, kde uvidíte cenu vozidla.

Klient na základě našeho ověření vozidla u prodávajícího v Německu obdrží získané podrobné informace o voze. Rovněž ověříme původ auta z dovozu, jeho historii, a zda na vůz není někde vázán leasing či jiný druh závazku. Jsme autorizované pracoviště společnosti CEBIA pro prověřování a lustrace vozidel v ČR a v zahraničí.

Pokud automobil projde procesem ověřování pravosti dokumentů a originality dat, je předán ke kontrole jednomu z našich proškolených a zkušených techniků, kteří se přímo z místa on-line spojí s klientem prostřednictvím VIDEO HOVORU přes Skype, WhatsApp nebo Viber. V branži dovozu aut je tato služba zcela ojedinělá a umožní klientovi být v podstatě přítomen samotné prohlídce, avšak bez nutnosti časově náročné cesty. Součástí prohlídky je vytvoření podrobné fotodokumentace a podrobného reportu. Zároveň je to první okamžik, kdy si klient prostřednictvím VIDEO HOVORU své vybrané auto opravdu „prohlédne“.

Nastane-li situace, že náš technik objeví jakékoliv pochybnosti při kontrole auta, auto nezakoupí a vyráží se na prohlídku dalšího vybraného vozidla, bez ohledu na vzdálenost. Tento přejezd je zcela bezplatný a nic zákazníka nebude stát bez ohledu na najeté kilometry. Zakládáme si na vysoké kvalitě a nekoupíme vždy vůz, který neodpovídá představám klienta a našim standardům. Pokud se nekoupí ani druhý vůz v pořadí, je možné přejezd na další za stejných podmínek. Může se stát, že dojde k situaci, že klient nevybere po dohodě s technikem žádný vůz. V tomto případě naši klienti nic neplatí!

Následně za Vás vyřídíme veškeré formality spojené s koupí a dovozem auta ze zahraničí. Řádně zkontrolujeme doklady týkající se nákupu vozu (kupní smlouva, doklady k autu atd.).

Může nastat situace, že vozidlo i přes důkladné ověření a zjištění veškerých podkladů nebude odpovídat představám zákazníka, ať už po stránce vizuální nebo technické. Naše společnost Vás nebude tlačit za každou cenu k nákupu a dovozu auta. Naopak Vás budeme od tohoto nákupu odrazovat. V případě menších poškození je možné s prodávajícím například usmlouvat cenu.

Má-li klient o vůz zájem, je zakoupené vozidlo transportováno na pojištěném kamionu na naši pobočku v ČR, kde následně proběhne dovozová technická kontrola, emise a evidenční kontrola. Po dohodě je možné na vůz vyřídit české SPZ nebo si vůz klient přebírá na 10-denní české převozní značce.

Po dovozu je možné zákazníkovi, pokud si bude přát, zařídit doplňkové služby – základní servisní úkony, zajištění či přezutí pneumatik, vyčištění vozidla, přeleštění vozu atd. Vše za velmi výhodné ceny.

Auto dostává českou značku a je připraveno pro svého nového majitele. 

Dovoz ojetých aut z Německa s naší pomocí skutečně neznamená zdlouhavé vyřizování dokladů a dalších formalit. Už během pár dní od vyhlédnutí auta z dovozu můžete mít svoje vozidlo zaparkované před domem.

Celé to funguje velmi jednoduše a záleží pouze na vás, zda se ztotožníte s naší filozofií a tedy i našimi podmínkami. Jsou možná tvrdé, ale oddělují zrno od plev. A o to u našich služeb jde. 

Chcete si nechat dovézt auto z Německa pouze proto, že bude výrazně levnější než auta v ČR? V tom případě bohužel nemůžeme sloužit. Ceny vozů v ČR spadly v posledních dvou letech na úroveň, kdy zbytek Evropy může jenom závidět. Ale pozor. Levná auta v Česku jsou z dovozu, jen dovozu šrotu. Proč si tedy nechat auto přivézt i bez zázračné ceny?

  1. Levné auto z dovozu s 80.000 najetými kilometry vystavené v českém bazaru je ve skutečnosti auto s najetými 200.000 kilometry a velmi často několikrát bourané.
  2. Kvalitní nebourané auto po prvním majiteli z Itálie má svou cenu pro špičkový technický stav daný kvalitou vozovek a tamějších služeb.
  3. Při nákupu vozu z vybrané zahraniční destinace skrze zkušené obchodníky autoimport group máte vždy jistotu, že dostanete skutečně to, co jste si objednali.
  4. Ojetá auta ze zahraničí mají kvůli větší kupní síle tamějších obyvatel většinou výrazně lepší výbavu s důrazem na bezpečnost a pohodlí.
 

Služba VIP Transport

Vzhledem k několika zásadním (ne vždy akceptovatelným) aspektům z praxe, a to:

  • Podmínka složení finanční zálohy jako garance odběru dovezeného vozu zákazníkem.
  • Možnost výběru vozidel na zahraničních portálech v českém jazyce.

Do Itálie odjíždíte přímo s naším technikem, který Vás bezpečně dopraví na místo prodeje. Samozřejmostí je prověření technického stavu vozidla a kontrola dokumentů. 

Náš pracovník vyřídí veškeré formality spojené s koupí vozu a zajistí přepravu vozu na kamionu.

Cena dovozu auta z Německa

Garance pevné ceny bez skrytých poplatků

Snažili jsme se stanovit ceník našich služeb tak, aby byly pro naše klienty přehledné, neskrývaly žádné další poplatky a zákazník nemusel složitě vypočítávat a sčítat všechny položky ceníku. Vycházeli jsme ze zkušeností, provozních nákladů a finančních možností většiny klientů.

Proto jsme stanovili cenu za naše služby na 12 000 Kč.

Co za tuto cenu od nás dostanete?

Bezplatně Vám poradíme

Rádi Vám poskytneme odborné poradenství v oblasti nákupu ojetého vozidla.

Otevřenost a férovost

Profesionální a individuální přístup ke každému klientovi

Prověření vozu na dálku

Prověření Vámi vybraného vozu v Německu v databázi výrobce a u společnosti Cebia

Asistence při výběru vozu

Asistence při výběru či výběr vozu za Vás na německých automobilových serverech

Kontrola vozu naším technikem

Kontrola vozu diagnostikou, tloušťkoměrem laku a kontrola předložených dokladů k vozu

Asistence při nákupu vozu

Asistenci při nákupu a převzetí vozidla přímo v Německu

Tlumočení na úřadech

Tlumočení a asistence na německých úřadech

Vyřízení převozních čísel

Pro naše zákazníky zařídíme pro dovoz vozu do ČR převozní čísla. Cena převozních čísel se pohybuje v rozmezí 80-190,- €

Zajištění přepravy vozu

V případech, kdy není možné vyřízení převozních čísel zajišťujeme přepravu vozu na kamionu naším smluvním přepravcem

...navíc

Možnost nákupu vozu bez DPH

Pro plátce DPH nabízíme možnost odpočtu DPH i na vozidla dovezená z Německa. 

Výhodné financování

Pro naše zákazníky zařídíme výhodné financování u ČSOB Leasing, a.s.

Kvalitní pojištění vozu

Nabízí kvalitní povinné ručení a havarijní pojištění pouze od TOP pojišťoven.

...zdarma

Přihlášení vozu v ČR

Vyřízení STK a přihlášení na české SPZ za Vás – platíte pouze poplatky na STK a úřadě, už nic neplatíte nám za práci

Kontaktní formulář
close slider