Odtahová služba

Vše pod jednou střechou – to je strategie mnoha společností světového významu a stejně smýšlíme v Autoimport group. Zajišťujeme-li totiž nějakou službu sami, jsme schopni garantovat její kvalitu. Z toho důvodu jsme pořídili např. vlastní odtahový speciál. Ten dopravuje některé vámi objednané vozy do České republiky, ale zároveň je vám na požádání k dispozici na přepravu či odtah vašeho auta kamkoliv nejen po naší vlasti.

Odtahy vozidel uskutečňujeme odtahovým vozem VOLKSWAGEN TRANSPORTER T6 se speciální nástavbou pro přepravu vozidel Fitzel SPEEDER s možností připojení celohliníkového sklopného přívěsu Fitzel-Algema EURO-TR 27-21/41.

Rychle, spolehlivě zajistíme přepravu a odtah osobních vozidel, dodávek, veteránů, motocyklů, čtyřkolek, karavanů, lodí a jiné techniky v ČR i po celé Evropě a Švýcarsku – denně 24 hodin.

Parametry odtahového speciálu

Vůz: Volkswagen Transporter T6
Rok výroby: 2017
Výbava: moderní klimatizovaný vůz, pohodlné sedačky, audiosystém
Kapacita: 1 – 2 vozy (dva osobní vozy, popřípadě jeden osobní vůz a jedna dodávka)
Působnost: celá EU, ČR, SR i Švýcarsko
Cena: od 14 Kč na kilometr jízdy (dohodou)

Máme mnohaleté zkušenosti s mezinárodní přepravou nových a ojetých automobilů. Snažíme se maximálně vyhovět individuálním přáním zákazníků, kteří dlouhodobě využívají naše odtahové služby.

Bez ohledu na roční období, den a hodinu volejte +420 731 011 116 a žádejte služby našeho odtahového speciálu.

Kontaktní formulář
close slider