Být si jistý, že v případě pojistné události jste finančně krytí a nedostanete se do potíží je důležité. Nabízíme výhodnou a nejvhodnější kombinaci povinného ručení, havarijního pojištění či pojištění nečekaných závad, které se mohou u vozidla objevit.

Když pojistit auto, motorku, obytný vůz, nebo karavan tak za nejlepších možných podmínek. V oblasti autopojištění jsme specialisté. Zajistíme vám nejvýhodnější způsob pojištění u pojišťoven Allianz, Generali a Uniqa.

allianz_logo
200408_logo_generali_header
uniqa_logo-300x240

Každý chce za povinné ručení či havarijní pojištění utratit v rámci možností co nejméně. To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud uzavřete pojistku s někým, koho zajímá jenom smlouva, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy. Proto spolupracuje s těmi nejlepšími na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění.

Pro naše zákazníky máme s pojišťovnami vyjednány nadstandartní slevy, které jednotlivci na přepážce nenabídnou.

Povinné ručení

Zákonné pojištění, které musí být sjednáno dle zákona. Spolupracujeme s ověřenými partnery, společnostmi Uniqua, Generali a Allianz.

Nepovinné pojištění vozu

Do tohoto pojištění se řadí havarijní pojištění, které slouží ke krytí škod na vlastním vozidle, které vzniknou v důsledku havárie, krádeže, vandalismu, nebo živlů. Pokrytí těchto rizik závisí na zvolené variantě kombinací a zároveň si můžete zvolit i výši spoluúčasti. Navíc lze připojistit některé části vozu zvlášť. Spolupracujeme s partnery Uniqua, Kooperativa a Allianz.

Rádi Vám sjednáme nejen povinné ručení, ale také havarijní pojištění, asistenční služby, pojištění skel a veškeré další pojištění spojené s automobily. Autoimport group neznamená pouze dovoz aut, povinné ručení, havarijní pojištění, Praha, Přeštice a Plzeň. Nabídku pojištění auta vám připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Kontaktujte nás
close slider