Není autopojištění jako autopojištění. Levné povinné ručení a levné havarijní pojištění může znamenat víc škody jak užitku. Autoimport group nabízí kvalitní povinné ručení a havarijní pojištění pouze od TOP pojišťoven. 

Každý chce za povinné ručení či havarijní pojištění utratit v rámci možností co nejméně.

To chápeme. Důležité je ale ono kouzelné spojení v rámci možností. Nejste přece tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci. Pokud uzavřete pojistku s někým, koho zajímá jenom smlouva, rychlá platba a tím pro něj všechno končí, vám začínají naopak problémy.

Proto Autoimport group spolupracuje pouze s těmi nejlepšími společnostmi na trhu a nabízí pouze kvalitní a ověřené produkty povinného ručení a havarijního pojištění.

Spolupracujeme s těmito pojišťovacími giganty – Allianz, Generali a Uniqa. Ceny povinného ručení se liší v závislosti na typu vozu, motoru a výkonu, případně místa bydliště. Chcete-li od nás získat nabídku právě na vaše auto, neváhejte a pište na email našeho pojišťovacího specialisty info@autoimportgroup.cz.

Nabídka pojištění

Tím, že dovážíme a prodáváme auta, uzavíráme přitom pojistky, máme od našich partnerů výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat.

Povinné ručení, vyžadováno v ČR zákonem, Vás ochrání v případě způsobení újmy na zdraví nebo škody na majetku jiným účastníkům silničního provozu.

Havarijní pojištění je určeno k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, odcizení, vandalismu či neoprávněného užití vozidla. Pokud budete mít uzavřeno havarijní pojištěnípojišťovna vám v uvedených případech vyplatí náhradu škody, která na vozidle vznikne.

Máte nehodu nebo poruchu? Poškodil Vaše vozidlo vandal nebo kroupy? 
Stačí zavolat asistenční službu. Nárok na bezplatné silniční asistenční služby v případě havárie, ale i pouhé poruchy vozidla získáte sjednáním povinného ručení nebo základního havarijního pojištění. Navíc Vám nabízíme možnost rozšíření asistenčních služeb, a to formou připojištění v rámci pojištění.

Doplňková pojištění rozšiřují pojistnou ochranu povinného ručení a havarijního pojištění, a nabízí tak pokrytí dalších rizik, které vás mohou na cestách potkat. Ať chcete zabezpečit zdraví svých blízkých, připojistit si zavadla či skla, z naší nabídky doplňkového pojištění si jistě vyberete.

Všechny pojistné produkty můžete využívat jak v rámci financování, tak i zcela samostatně. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení pojistných produktů přesně podle Vašich potřeb včetně započítání Vašeho dosavadního bezeškodného proběhu.

Na jednotlivých záložkách najdete orientační přehled dostupných produktů i s vysvětlením, co od jednotlivých služeb můžete očekávat a jaké výhody získáte.

Spolupracujeme výhradně s pojišťovacími ústavy, jejichž pověst v oblasti pojištění vozidel zaručuje vysokou úroveň poskytovaných služeb.

Pojištění od Allianz

Podívejte se na jednotlivá pojištění, které nabízí Allianz pojišťovna.

Pojištění od Generali

Podívejte se na jednotlivá pojištění, které nabízí Generali pojišťovna.

Pojištění od UNIQA

Podívejte se na jednotlivá pojištění, které nabízí UNIQA pojišťovna.

Rádi Vám sjednáme nejen povinné ručení na auto, ale také havarijní pojištění, asistenční služby, pojištění skel a veškeré další pojištění spojené s automobily. Autoimport group neznamená pouze povinné ručení, havarijní pojištění a Praha. Rádi vám připravíme nabídku pojištění ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Kontaktní formulář
close slider