Přeprava je realizována vlastními přepravníky i prostřednictvím smluvních partnerů, kteří jsou součástí naší dopravní sítě. Disponujeme tak přepravníky od nejmenších (kapacita 3 vozidla) až po největší soupravy (kapacita až 10 vozidel). To nám dovoluje zvolit vždy to nejlepší řešení Vaší přepravy. Díky tomu dokážeme realizovat přepravy automobilů již od 1 ks téměř odkudkoli z EU.

Tím, že několik let dovážíme auta a řešíme přitom jak je co nejlevněji a nejspolehlivěji dostat k jejich majitelům, máme od našich partnerů nasmlouvané výborné podmínky, ze kterých můžete profitovat.

Tím, že máme filozofii, jakou máme, vám nehrozí, že vás budeme chtít napálit. Až proto budete uvažovat o tom, kde si sjednáte dopravu auta z Německa, Itálie, Švédska, Dánska, nebo všeobecně ze zahraničí vzpomeňte si na Autoimport group.

Nabídku na přepravu automobilu z Německa, Itálie, Švédska, Dánska, nebo všeobecně z EU Vám rádi připravíme ať už jste odkudkoliv. Díky internetu naštěstí neexistují hranice.

Abychom mohli připravit nabídku, budeme od vás potřebovat nějaké vstupní údaje, nebudete-li posílat nabídku konkurenční. Budeme potřebovat vědět místo nakládky a místo složení. Samozřejmě musíme mít informace o tom co se bude přepravovat – značku, model automobilu a přibližnou cenu vozu pro kalkulaci pojištění přepravy.

Přepravy automobilů již od 1ks téměř odkudkoli z Německa, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel.

Přepravy automobilů již od 1ks téměř odkudkoli z Belgie, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel.

Přepravy automobilů již od 1ks téměř odkudkoli z Nizození, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel.

Přepravy automobilů již od 1ks téměř odkudkoli z Lucemburska, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel.

Přepravy automobilů již od 1ks téměř odkudkoli z Itálie, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání vozidel.

Přepravy obytných vozů a karavanů téměř odkudkoli z EU, krátké dodací lhůty, pojištění celé hodnoty vozidel + připojištění proti kroupám a vandalismu v ceně dopravného. Jasná komunikace, přehled o termínu dodání.

Pokud si objednáte přepravu vozidla v bezvadném stavu, asi se těžko spokojíte s tím, že Vám dopravce přiveze vozidlo s prasklým sklem a poničenou střechou od krup s vysvětlením, že za škody ze zákona neodpovídá. Naše firma i smluvní přepravci odpovídají za veškeré škody vzniklé při přepravě, ať už je způsobíme my nebo vzniknou jakkoliv. Kvalitní pojištění přepravovaných automobilů bereme to jako standard.

Kontaktní formulář
close slider