Snadný průběh obchodu je naší silnou stránkou

Uvažujete o koupi nového, zánovního nebo ojetého vozidla, ale bojíte se rizik s tím spojených, jako jsou skryté vady, stočené kilometry a jiná nepříjemná překvapení, která neobjevíte na první pohled? Nedůvěřujete tuzemským autobazarům nevalné pověsti? Dovoz aut ze zahraničí je pro Vás vhodnou alternativou bezpečného nákupu vozidla dle Vašich představ. Postup dovozu auta je velmi jednoduchý a rychlý. 

Autoimport group vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží naše služba VIP Transport.

Pokud si nevyberete z naší stálé nabídky mladých, lehce zajetých a prověřených vozů, které najdete skladem u našich prověřených partnerů, můžete si vybrat doslova dle své chuti z nejrozsáhlejší databáze několika tisíc referenčních vozů Audi, BMW, Mazda, Mercedes-Benz, Porsche, Škoda, Volkswagen, Volvo. Čekací lhůty se zde pohybují, na rozdíl od dlouhých dodacích termínů na nové vozy, zhruba v rozmezí jednoho až tří týdnů, přitom můžete ušetřit až 50 % z ceníkové pořizovací ceny vozu. Rozhodli jste se pro dovoz auta ze zahraničí? Stačí několik jednoduchých kroků k vysněnému vozidlu.

Spolehlivý dovoz aut ze zahraničí.

Dovoz aut ze zahraničí nemusí být běh na dlouhou trať, jako tomu v mnoha případech bývá. Své vysněné auto z dovozu můžete v případě zájmu díky našim službám mít k dispozici už za rekordních 48 hodin a bez zbytečných starostí! Ojetá auta z mají ověřený původ i historii, o které se sami můžete přesvědčit přímo u prodejce.

Uvažujete o koupi a dovozu ojetého auta ze zahraničí, ale obáváte se možných nebezpečí, které nákup ojetiny běžně provází? Obraťte se na nás (telefonicky, formulář, e-mail). Rádi Vám poskytneme odborné poradenství v oblasti nákupu ojetého vozidla. Konzultace je BEZPLATNÁ a v žádném případě Vás k ničemu nezavazuje.

Budete-li mít zájem například o dovoz auta z Německa prostřednictvím naší společnosti, domluvíme si s Vámi osobní schůzku, na které si upřesníme veškeré požadavky na daný vůz. Rovněž je možné vše domluvit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky bez osobní schůzky, vše je ve Vaší režii.

Už víte, jaký typ auta z dovozu Vám bude vyhovovat? Stačí nám zaslat pouze odkaz na vybrané vozidlo nebo nám sdělit cenu, typ, prodejce či jinou specifikaci, my si vůz dle popisu vyhledáme sami.

Pokud vůz vybraný nemáte a nevíte si rady, i v takovém případě můžeme pomoci. Popovídáme si o vaší představě a preferencích, následně Vám zašleme nabídky přímo od německých autobazarů a prodejců, kde uvidíte cenu vozidla. Rovněž ověříme původ auta z dovozu, jeho historii, a zda na vůz není někde vázán leasing či jiný druh závazku.

„Na rozdíl od autobazarů či majitelů vozidel nejsme jakkoliv vázáni ke konkrétnímu vozidlu, proto se Vám nemusíme snažit za každou cenu prodat konkrétní vůz. Máte tedy jistotu, že Vám bude námi doporučen opravdu kvalitní vůz. Dovoz aut z Německa proto nepředstavuje téměř žádné riziko.“

Jakmile je auto Vámi vybráno, námi ověřeno a následně odsouhlaseno i prodávajícím v zahraničí, může dojít k dovozu auta z Německa do ČR. V určený den, který si s Vámi domluvíme, vyrazíme pro zadaný vůz. Zákazníka vždy vyzvedáváme v místě bydliště, kdekoliv na území ČR v předem domluvenou dobu. Termín i čas odjezdu se snažíme vždy stanovit tak, aby co nejlépe vyhovoval zákazníkovi. Dovoz auta ze zahraničí tak bude pro klienta příjemnou, pohodlnou a nijak neomezující záležitostí.

Náš vyškolený personál Vám na místě pomůže prohlédnout vůz po vizuální a technické stránce. Rovněž bude za Vás tlumočit veškeré dotazy, které budete chtít prodávajícímu položit. Jelikož vůz prověřujeme již dopředu (historie vozu a další skutečnosti, které je možno ověřit v elektronických systémech), na místě již kontrolujeme hlavně technický stav vozu, funkčnost jednotlivých komponentů a zda vůz nebyl bouraný. Historii vozidla a možné bourání ověřujeme již dopředu pomocí záznamů pojišťoven a autorizovaných servisů, na místě pak tuto skutečnost ověříme fyzicky. Vše provádíme za přítomnosti zákazníka, kde mu vysvětlujeme a ukazujeme jednotlivé kroky kontroly.

Následně za Vás vyřídíme veškeré formality spojené s koupí a dovozem auta ze zahraničí. Řádně zkontrolujeme doklady týkající se nákupu vozu (kupní smlouva, doklady k autu atd.).

Může nastat situace, že vozidlo i přes důkladné ověření a zjištění veškerých podkladů nebude odpovídat představám zákazníka, ať už po stránce vizuální nebo technické. Naše společnost Vás nebude tlačit za každou cenu k nákupu a dovozu auta. Naopak Vás budeme od tohoto nákupu odrazovat. V případě menších poškození je možné s prodávajícím například usmlouvat cenu.

Zákazník může s daným vozem jet po vlastní ose (na základě převozních značek, které jsou vyřizovány přímo na dopravním inspektorátu v Německu) a tím ušetřit čas a náklady za odtahové služby. Další výhodou je fakt, že zákazník má daný vůz „nejpozději“ do 24 hodin od výjezdu doma.

Pokud zákazník nemůže z časových či jiných důvodů absolvovat cestu do Německa, naše firma Vám vůz doveze i bez Vaší účasti.

Velkou výhodnou převozních značek je jejich platnost po dobu 5 dní, kdy zákazník po příjezdu může s daným vozem popojíždět, než se vyřídí české SPZ.

Počet osob, které se zúčastní prohlídky vozidla v Německu, není nijak omezen. Zákazník, který si chce s sebou vzít například kolegu, kamaráda, automechanika či někoho jiného, může tak učinit bez dalšího finančního navýšení, vše je jen o domluvě.

Po příjezdu do místa bydliště Vám pomůžeme nebo za Vás vyřídíme STK/emise a následně s přihlášení na SPZ. Rovněž při přání zákazníka vůz necháme prohlédnout v autorizovaném servisu. Jsme Vám také schopni nabídnout servis daného vozidla za velmi přijatelné ceny.

Jsme také plátci DPH. Pokud máte možnost odpočtu DPH v ČR, je možné nakupovat auta přímo v Německu už bez daně. Více informací ohledně koupě vozidla bez DPH Vám rádi zodpovíme písemně nebo na telefonickém čísle uvedeném níže.

Veškeré úkony začínající výběrem auta, až po jeho přihlášení v České republice, obstaráme za Vás.

Dovoz ojetých aut z Německa s naší pomocí skutečně neznamená zdlouhavé vyřizování dokladů a dalších formalit. Už během pár dní od vyhlédnutí auta z dovozu můžete mít svoje vozidlo zaparkované před domem.

!!!POKUD ZÁKAZNÍK NA KOUPI VOZU SPĚCHÁ, JSME VŠECHNY TYTO KROKY SCHOPNI USKUTEČNIT DO 48 hodin!!!

24 hodin na ověření prodejce, vozu a všech náležitostí a dalších 24 hodin na dovoz vozu do Vašeho místa bydliště. Dovoz aut z Německa nikdy nebyl pohodlnější a rychlejší.

Kontaktní formulář
close slider